ASAHI-PENTAX - Lot 193

Lot 193
Estimation :
30 - 60 EUR
ASAHI-PENTAX - Lot 193
ASAHI-PENTAX Appareil photo n°709642, S1a Objectif Asahi opt. Super-Takumar 1:1,8/55 (Usures et accidents)
Mes ordres d'achat